2014-12-17 Komunikat UCI: 29-30.XII - przerwa w działaniu sieci AGH
P. Gronek

Uczelniane Centrum Informatyki AGH informuje, że w związku z modernizacją instalacji elektrycznej w serwerowni UCI przewidywane jest wystąpienie przerw w dostępie do Uczelnianej Sieci Komputerowej (z powodu wyłączenia całego sprzętu znajdującego się w tej serwerowni, włącznie z routerem) w dniach 29-30.12.2014.

Dokładny czas i długość trwania tych przerw nie są znane.

Wg UCI, przerwa będzie trwała od godz. 10:00 do 16:00 w poniedziałek 29.12, przy czym możliwe, że router w UCI będzie jednak działał, dzięki czemu system Uczelnia.XP będzie dostępny, a budynki podłączone do tego routera (A0, A1, A2, C1, C2, C3) będą mieć dostęp do Internetu. Nie będzie działać sieć WiFi na całej uczelni, poczta AGH, strony WWW AGH i inne usługi udostępniane przez serwery UCI.

Komunikaty UCI