2015-04-27 Artur Surówka - najlepszy plakat na konferencji CLIRSPEC

Szanowni Państwo

Z satysfakcją informujemy o nagrodzie w konkursie o najlepszy plakat na konferencji CLinical InfraRed SPECtroscopy (CLIRSPEC) Conference - Exeter, UK, 20-22.04.2015, którą otrzymał mgr inż. Artur Surówka, doktorant dr hab. inż. Magdaleny Szczerbowskiej-Boruchowskiej w Katedrze Fizyki Medycznej i Biofizyki.

Nagrodzony poster, pt FTIR-FPA bench-top imaging of multiple focalized protein-related changes found in the frontal cortex in the animal model of Alzheimer's disease (autorzy Artur D. Surowka, Alex Henderson, Elsa Faria-Billinton, Hervé Boutin, Magdalena Szczerbowska-Boruchowska, Peter Gardner), dotyczy badań nad patogenezą choroby Alzheimer'a.