2019-11-28 Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla dr Renaty Szymańskiej

Miło jest nam poinformować, że p. dr hab. Renata Szymańska otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju za realizację grantu SONATA NCN „Nowe lipidy prenylowe – występowanie, biosynteza i działanie biologiczne”.

Laureatka opowiada o swoim projekcie w wywiadzie do Cyfrowej Rzeczpospolitej

Nagroda Inteligentnego Rozwoju jest ogólnopolskim wyróżnieniem doceniającym samorządy, podległe im spółki oraz przedsiębiorstwa, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania przykładają się do zrównoważonego rozwoju oraz uczelnie, jednostki naukowe, ośrodki, instytucje, przedsiębiorstwa i osoby realizujące innowacyjne projekty.

Inicjatorem i organizatorem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Honorowy patronat nad wyróżnieniem sprawuje dr Alicja Adamczak, prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Partnerem merytorycznym jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Wręczenie nagrody odbyło się na Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 4.0, 28 listopada w Uniejowie.